Umowa zlecenie a kredyt

Umowa zlecenie a kredyt

Umowa-zlecenie to niewątpliwie jedna spośród najsłynniejszych form zatrudnienia w Polsce. Wysokie podatki wywołują, iż pracodawcy niechętnie ponoszą następne wydatki połączone z zatrudnianiem na etat. Większość banków oraz jednostek kredytowych patrzy bardziej korzystnym spojrzeniem na wnioskodawców zatrudnionych na umowę o pracę, nie mniej jednakże osoby pracujące na bazie umowy-zlecenie nie są zupełnie pozbawione możliwości uzyskania kredytu.

Kredyt na umowę zlecenie – jaki bank?

Kredyt gotówkowy cały czas stanowi niezwykle atrakcyjną metodę dofinansowania budżetu w ciężkich okolicznościach. Proponują go wszelkie banki komercyjne funkcjonujące w Polsce. Chętnie z niego korzystamy, gdyż otrzymanie pożyczki w banku jest jeszcze prostsze, natomiast kredyty są skierowane do jeszcze większej grupy klientów. W rankingu kredytów gotówkowych występują oferty kredytu na umowę zlecenie! Umowa o pracę przestała być jedyną dopuszczalną formą zatrudnienia. Placówki bankowe bacznie obserwują zmieniające się potrzeby konsumentów oraz na owej bazie tworzą własną ofertę. Gdzie uzyskać kredyt bez umowy o pracę? W Polsce proponują go, między innymi banki, takie jak Santander Consumer Bank, Getin Bank, Eurobank, Alior Bank, PKO BP. Lista banków jest jednakże znacznie dłuższa.

Liczy się czas zatrudnienia

Brane poprzez nas pod uwagę banki niewątpliwie przychylają się do możliwości przyznawania kredytów osobom zatrudnionym na umowę-zlecenia. Minimalny wszystko minimalny dopuszczalny czas osiągania przychodu z owego źródła jest różny w konkretnych firmach. Nie zawsze jest przy tymże opcja łączenia czasów pracy.

Jak dostać pożyczkę bez umowy?

Niezależnie od tego, czy mamy umowę o pracę lub nie, mechanizm ubiegania się o środki jest taki sam. W jednym oraz drugim wypadku najtrudniejszy może wykazać się dobór właściwej oferty. Więc należałoby korzystać z rankingów pożyczek na raty – w tenże sposób znajdziemy interesujące promocje w ofertach spółek pożyczkowych. Gdy odnajdziemy właściwą dla nas pożyczkę, kolejnym etapem jest złożenie wniosku. Zwykle przed wykonaniem tego zadania pożyczkodawcy potrzebują rejestracji na własnych stronach internetowych – w tenże sposób uzyskamy indywidualne konto, na które będziemy mogli zalogować się w dowolnej chwili, np. biorąc dodatkową pożyczkę. Potem przechodzimy do aplikowania. Składanie wniosku polega na uzupełnieniu wszelkich żądanych poprzez spółkę pożyczkową danych, jakie pozwalają ustalić naszą zdolność kredytową.

Kredyt hipoteczny a umowa zlecenie oraz o dzieło

Teraz, gdy to setki tysięcy młodych ludzi wykonuje prace na bazie umów śmieciowych, banki rozumieją taką sytuację oraz nie mogą tego lekceważyć. Kiedyś było to nie do pomyślenia, obecnie już mamy możliwość uzyskania kredytu hipotecznego czy też innego, pracując na umowie o dzieło bądź zleceniu. Procedury będą niewątpliwie niezaprzeczalnie większe, identycznie jak w wypadku standardowego kredytu gotówkowego. Banki potrzebują po prostu zapewnienia o tymże, iż w przyszłości wciąż będziemy wykonywać własną pracę oraz po miesiącu nie stracimy niespodziewanie głównego źródła utrzymania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *